Zajęcia z innych języków obcych 2018-01-02T17:03:15+00:00

Zajęcia hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i niemieckiego z Nativespeakerami!

Kursy hiszpańskiego oraz francuskiego, które oferuje Nativespeaker.edu.pl to zajęcia szyte na miarę i dopasowane:

• do wieku uczestników – prowadzimy zarówno lekcje hiszpańskiego i angielskiego dla dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych,

• do poziomu umiejętności – Nasi lektorzy są do Twojej dyspozycji;

• do potrzeb – potrzebne Ci zajęcia indywidualne, dzięki którym będzie możliwa nauka języka francuskiego biznesowego, a może bardziej interesują Cię kursy hiszpańskiego, dzięki którym odważysz się mówić? Skontaktuj się, a na pewno dobierzesz taki kurs francuskiego czy hiszpańskiego, który sprosta oczekiwaniom.

Maybe you need to learn German, Russian,
or Italian for a business trip or for a visitation from clients?

Jak wyglądają lekcje hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i niemieckiego w Nativespeaker.edu.pl?

Uczymy z pasją. Mówimy „nie” nudzie i monotonii. Stawiamy na kreatywne, w dużej mierze autorskie metody. Dzięki temu nasze zajęcia indywidualne i grupowe cieszą się ogromną popularnością, a uczniowie wychodzą z nich z szerokimi uśmiechami na ustach.

Zaczynamy naukę?

Jeśli jesteś zainteresowany – skontaktuj się z naszym doradcą, aby wybrać najodpowiedniejszą dla siebie formę zajęć.

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE 60 MINUT ZAJĘC JUŻ DZIŚ!