O nas 2018-06-06T19:28:02+00:00

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

W 2009 roku Amerykanin J Stuart Lund założył szkołę językową „This & That”, znaną dzisiaj na rynku jako „NativeSpeaker – Szkoła Językowa”.

J Stuart Lund bazując na doświadczeniach z pracy w wielu polskich szkołach językowych uświadomił sobie, że na lokalnym rynku brakuje takiej, która naprawdę dba o Klienta i dostosowuje się do Jego potrzeb. Postanowił otworzyć w Warszawie szkolę językową na wzór szkół na rynku amerykańskim – Klient jest najważniejszą wartością i na Jego potrzebach koncentruje się zespół szkoły NativeSpeaker.

Nasi NativeSpeakerzy i lektorzy dojeżdżają do Klientów. Klienci wybierają częstotliwość zajęć, dzień i porę kiedy będą się one obywały oraz najważniejsze – miejsce zajęć (biuro, dom, kawiarnia, itp.).

Szkoła NativeSpeaker oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług nauki języka obcego zarówno dla Klientów korporacyjnych jak i indywidualnych. Nasi NativeSpeakerzy i lektorzy prowadzą zajęcia dopasowane do potrzeb i zainteresowań Klientów. Program nauczania jest dostosowany do wymagań każdego Klienta indywidualnie dzięki czemu nauka jest efektywna, Słuchacz jest zaangażowany podczas lekcji i otwarty na długoterminową

współpracę z Nami.

J Stuart Lund

Founder & CEO, American native speaker

Uzyskał stopień licencjata w kierunku zarządzania biznesem, a także dyplom uprawniający do nauczania języka angielskiego cudzoziemców na Uniwersytecie w Cambridge (Anglia). Uczy od 2007 roku. Prowadzi zajęcia dla firm z pracownikami na wszystkich szczeblach – od sekretarki po prezesa. Ma mnóstwo sukcesów dydaktycznych. Bardzo wiele uczniów zaczęło dzięki niemu płynnie posługiwać się językiem angielskim i czują się o wiele pewniej. Wyznaje zasadę, że lekcje należy rozpoczynać od dodawania kursantom pewności siebie, a nauka powinna odbywać się w przyjemnej atmosferze. W trakcie zajęć kieruje się indywidualnymi potrzebami swoich uczniów.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU